Наші спеціалісти :: Сімекс-Соно
(032)2759207, +38(050)4305654
yivaniv@gmail.com
Львів, вул. Кармелюка, 7/1
Карта доїзду
Години прийому:
Пн-Пт:  9:00-19:00
Сб:       вихідний
Нд:       вихідний
Головна
Новини
Наші спеціалісти
Гостьова книга
Партнери
Контакти
Питання та відповіді
Корисна інформація


Наші Спеціалісти

Юрій Андрійович Іванів, професор, доктор медичних наук

Юрій Петрович Довгань

Наталія Василівна Лозинська

Геннадій Юрійович Єлісеєв, доцент, кандидат медичних наук

Ігор Євгенович Гайда, кандидат медичних наук

Вікторія Василівна Лакіза

У разі необхідності додаткових консультацій, спеціального лікування чи проведення хірургічних втручань наші лікарі скеровують пацієнтів до провідних фахівців з відповідних галузей медицини у Львові, в Україні чи за кордоном.

Ультразвуковий навчально-діагностичний центр «Сімекс-Соно» є навчальною філією Джефферсонівського Ультразвукового Інституту (Філадельфія, США) і навчальною базою кафедри променевої діагностики факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Проводиться навчання лікарів й індивідуальне стажування з абдомінальної, судинної, акушерсько-гінекологічної і загальної ультрасонографії, а також з трансторакальної і черезстравохідної ехокардіографії.

Ультразвуковий навчально-діагностичний центр «Сімекс-Соно» проводить навчальні семінари і конференції разом з іншими організаціями і медичними установами з різних напрямків лікувальної і діагностичної медицини.
Спільно з американською громадською організацією «Друзі радіології в Україні» кожен другий рік організовує міжнародну школу-семінар «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці».

Головна  -   Новини  -   Наші спеціалісти  -   Гостьова книга  -   Партнери  -   Контакти  -   Питання та відповіді  -   Корисна інформація

Ліцензія МОЗ України АВ №348342 від 08.06.2007.
© ТОВ Ультразвуковий навчально-діагностичний центр «Сімекс-Соно».
Використовувати інформацію і фото, розміщені на сайті, тільки з письмової згоди адміністрації.

Сайт розроблено у Krasnyk design studio